Spoluvlastnícky podiel

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Spoluvlastnícky podiel

Mamin brat (je bezdetný a slobodný) by chcel dať jeho podiel z pozemku v spoluvlastníctve mne. Akým spôsobom by bolo najlepšie uskutočniť prevod jeho podielu, aby to nebolo zo strany spoluvlastníkov napadnuteľné?

Laco, 21. 3. 2019, 793x zobrazenie

Spor o nehnuteľnosť

Dobrý deň, chcem sa informovať, ako vyriešiť situáciu, keď nehnuteľnosť vlastnia 2 blizke osoby a…

vyzva

Dobry den chcem sa opytat mala som havariu kde som bola ako vinnik.Moja poistovna vsetko zaplatila…

Jana, 21. 2. 2019, 1423x zobrazenie

Kúpa bytu s dlhom

Priateľka si kúpila byt aj s dlhom o ktorom nevedela. Jej matka vyplatila dlh a teraz si nárokuje ,…

Je nárok na dedenie?

Snúbenica sa prednedávnom 5mesiacov rozviedla, dcérku jej samozrejme sud pridelil a stretávanie s…

Uverejnenie TP v rozsudku

Dobrý deň, môj otec podal návrh na zníženie výživovacej povinnosti , ktorý mi súd následne zaslal…

Stavebné úpravy v byte - potrebujem súhlas susedov?

Potrebujem súhlas susedov na prestavbu dvoch bytov v paneláku? Mám záujem na spojení dvoch bytov…