spoločný dvor

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
spoločný dvor

čo sa sme na spoločnom dvore? Pri rodinom dome čo sa týka oploteni

Emil, 12. 11. 2018, 875x zobrazenie

Stiahnutie - zrušenie trestného oznámenia

Dobrý deň, podala som trestné oznámenie za napadnutie, ale je mi nepríjemné riešiť to až na súde.…

Vymáhanie podlžnosti

Dobrý deň v roku 2009 som bola ručiť na pôžičku,dotyčná osoba po čase neplatila,prišlo mi oznámenie…

Kúpno predajná zmluva vs. darovacia a kedy vzniká daňová povinnosť?

Dobrý deň, Otec chce prepísať na mňa záhradu. Sme traja súrodenci a máme zlé vzťahy medzi sebou,…

Nárok na invalidný dôchodok

Dobrý deň, chcela by som pomôcť s vecou, ktorá sa týka mojej tety. Pracovala ako opatrovateľka v…

Platí ústna dohoda pred súdom?

Dobry deň, mám jednu otázku, plati ústna dohoda pred súdom?

Najdena zavet

Dobry den, mala by som otazku ohladom dedicstva. V roku 2000 zomrela matka a zanechala zavet o…