S.R.O.

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
S.R.O.

Ak som konatel S.R.O. zo 100% rozhodovacim pravom, mozem splnomocnit dalsiu osobu na zastupovanie so 100% rozhodovanim v zmysle opravneni na dobu urcitu alebo neurcitu? Ak ano, ake nalezitosti treba vybavit.

PETO, 11. 1. 2018, 999x zobrazenie

Zmluva S16978465

Zobral som si úver od spoločnosti Finzo, 200 Eur, ktorý som ani nepotreboval .neskôr som bol v…

Dedičstvo a darovanie bytu synovi

Dobrý deň. Mám problém so synom kvôli dedičstvu. Na syna som darovala svoju časť bytu po mojich…

Finančné vysporiadanie

Dobrý deň, je možné domáhať sa z mojej strany finančných prostriedkov, ktoré som vynaložila na…

Záložné právo na nehnuteľnosti - ako obstarať podpis na diaľku?

Dobrý deň. S bývalým predávame byt v Leviciach. Už je aj kupec. Byt si kupuje na hypotéku, takže sa…

Výzva k súdu za nesplácanie finančnej pohľadávky

Dobrý deň. Mam otázku... Žijem a pracujem v Anglicku, na Slovensko mi nedávno prišla súdna obsielka…

Bazén objednaný ale nedodaný

Dobrý deň,  Chcela by som sa opýtať, že cez portál Bazos.sk som si chcela kúpiť bazén. Žene od…