rozvod

Právna poradňa online

Požiadajte priamo služby u advokáta/advokátky

Online konzultácia s advokátom
Telefonická konzultácia
Právne zastúpenie
rozvod

Dobrý večer chcem sa s manželom rozviest A chcela by som radu ako to mám napísat . Manžela zavreli za neplatenie výživného na predmanželské dieta a ktorom som nevedela nedokažem mu už verit nestaral sa o nás ako má ,,, Mame spolu 11 a 8 ročne dieta Prosim o radu Dakujem

Veronika, 15. 7. 2019, 1729x zobrazenie

JUDr Murina Michal, Nižná

Dobrý deň návrh na súd vo všeobecnosti obsahovať: a) ktorému súdu je určené, b) kto ho robí, c) ktorej veci sa týka, d) čo sa ním sleduje a e) podpis. Taktiež návrh musí obsahovať údaje o druhom manželovi, údaje o maloletých deťoch. V návrhu treba uviesť, kedy ste manželstvo uzavreli, spoločné deti z manželstva a dôvody rozvodu. Netreba zabudnúť ani na určenie výživného, ktoré treba odôvodniť. Záver návrhu tzv. petit je pre súd smerodajný. V petite treba uviesť, že súd manželstvo rozvádza. a že súd prikazuje mal. deti do starostlivosti jedného z rodičov. v prípade záujmu o vypracovanie takéhoto návrhu nás prosím kontaktujte na mail. michal.murina@akmurina.sk s úctou JUDr. Michal Murina

Ďalšie otázky, na ktoré advokát odpovedal

dom zo založnympravom

Dobrý deň.Smanželom sme vlastníci nehnutelnosti 1/2 a 1/2 nehn.má dcera ,spláca úver v PSS 186 eur…

Nováková Kveta, 20. 7. 2017, 2212x zobrazenie

Podmienečné prepustenie

Dobrý deň, moj priatel dostal nepodmienečný trest odnatia slobody za nebezpečné vyhrážanie vo…

Kristína, 25. 7. 2017, 2182x zobrazenie

Odhlasenie trvaleho pobytu

Dobry den chcela som sa spytat ci je mozne odhlasit z trvaleho pobytu niekoho kto o tom nevie.…

Jarmila, 22. 8. 2017, 2457x zobrazenie

Zrušenie trvalého pobytu

Manželka dostala darovaním prázdnu povalu ,je to na jej meno.Teraz keď je všetko vybudované ma chce…

Marcel, 25. 9. 2017, 2375x zobrazenie

Odvolanie - opravny prostriedok

Dobry den, OU odbor katastra mi zamietol navrh na vklad podla §31, ods 3 zak 162/1995 a §22-24 zak…

Tomas, 19. 9. 2018, 1922x zobrazenie

vyzva

Dobry den chcem sa opytat mala som havariu kde som bola ako vinnik.Moja poistovna vsetko zaplatila…

Jana, 21. 2. 2019, 1419x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Soudy, úřady, řízení

Zničený dokument ako dokaz?

Dobrý deň, Mám otázku ohľadom zničenie dôkazu, pri rozchode priateľom mi spálil v krbe zmluvy,…

Saška, 3. 2. 2017, 2301x zobrazenie

Porusenie podmienky

Dobrý večer. Potrbujem poradit. Mám priateľa je v podmienke a zrejme ju poruši ale nie naschvál len…

Martina, 9. 2. 2017, 3182x zobrazenie

rozvod

Dobrý večer chcem sa s manželom rozviest A chcela by som radu ako to mám napísat . Manžela zavreli…

Veronika, 15. 7. 2019, 1729x zobrazenie