Rozvod

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Rozvod

Dobrý deň, manželka rozmýšľa o rozvode. Máme dvojročného syna.Boli sme aj v manželskej poradni, tam nám povedali, že sa dá manželstvo zachrániť. A ona, že by na mieste manželky by to ešte skúsila, pod podmienkou, že budem chodiť ja k nej pravidelne. Môže v tomto prípade súd manželstvo nerozviesť?Ď

Michal, 21. 10. 2017, 1183x zobrazenie

Dá sa zobrať späť trestné oznámenie?

Kebyže chcem stiahnuť trestné oznámenie, čo z toho budem mať a dá sa to, keď už bol vypovedať aj on?

Vymáhanie škody po polroku, dohoda o uznaní dlhu

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať či môže bývalý zamestnávateľ odo mňa požadovať podpísať dohodu o…

vyzva

Dobry den chcem sa opytat mala som havariu kde som bola ako vinnik.Moja poistovna vsetko zaplatila…

Jana, 21. 2. 2019, 1503x zobrazenie

Nesúhlasu s dohodou o skončení pracovného pomeru

Dobrý deň, chcela by som sa informovať ohľadom nesúhlasu s dohodou o skončení pracovného pomeru. …

Mám dlh - čo mi hrozí na súde?

Dobrý deň, mám dlh voči jednej spolčcnosti (500e)a bude sa to riešiť súdnou cestou, čo…

Ako vyňat družku z listu vlastníctva?

Drobrý deň, Pred osmymi rokmi som kúpil rod.dom na úver.Bývalá družka neplatila žiadné účty,ani…