rozvod

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
rozvod

Môj brat je po úraze 2011 r.Po 1 1/2 roku 2013r.odišla od neho manželka a 12.6.2017 ich Okt.súd v St.Ľubovni nerozviedol,pretože ho jeho manželka stále miluje.Môj brat je imobilný a potrebuje pomoc inej osoby,stará sa oň mama a sestra.Prečo ich nerozvedú ked nežijú spolu a ani sa oň manželka nestar

Mária, 15. 6. 2017, 1095x zobrazenie

Darovacia zmluva + návrh na vklad

Dobrý deň, ak je v darovacej zmluve uvedené, že darca splnomocňuje obdarovaného na podanie návrhu…

Sťažnosť na mestskú políciu

Dobrý deň,chcel by som sa opýtať čo všetko porušil mestský policajt svojím činom a kam sa obrátiť,…

Juraj, 16. 5. 2017, 2546x zobrazenie

Zlé osobné údaje na výpovedi majú dopad na platnosť výpovede?

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, mám platnú výpoveď ? Podpísala som výpoveď zo zamestnania,…

Okamžitá výpoveď zo strany zamestnanca kôli prechodu na lepšiu prácu?

Dobrý deň, pracujem vo firme 7 rokov, vyzerá to , že sa mi naskytne nová lepšia práca v inej firme,…

Vrátenie nehnuteľnosti

Dobrý deň, po smrti otca, pri dedičskom konaní, sa matka rozhodla prepísať nehnuteľnosť -byt na obe…

Kúpa bytu s dlhom

Priateľka si kúpila byt aj s dlhom o ktorom nevedela. Jej matka vyplatila dlh a teraz si nárokuje ,…