Rodine pravo

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Rodine pravo

Dobry den,chcel by som sa opytat? mam taky problem a neviem ako ho riesit.Narodilo sa mi dieta v nemecku.Z pratelkou nezijeme spolu a nechce mi vobec ukazat dieta ..... Priatelka je slovenka a ja tiez slovak len dieta sa narodilo v nemecku ......prosim vas poradte mi ako mam postupovat ?Dakujem

Dávid, 15. 4. 2018, 938x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Rodinné právo, SJM, děti, rozvod

Zrušenie náhradného výživného

Dobrý večer. Úrad mi vyplácal náhradné výživné.Vydala som sa a s manželom máme vraj dostačujúci…

Veronika, 30. 1. 2017, 2652x zobrazenie

Bsm

Je možné mimosúdne zrušiť BSM počas manželstva, keď sa manželia dohodnú a rozdelia sami a potom by…

Lubos, 12. 6. 2017, 2580x zobrazenie

zakaz styku s otcom

Dobry den, mam problem ohladom byvaleho partnera.Cakame na pojednavanie ohladom zverenia do osobnej…

Zuzana, 7. 7. 2017, 2451x zobrazenie

Príspievanie na matku

Dobrý deň, prosím o radu. Môj manžel má rodičov alkoholikov, sú rozvedený. Jeho matka z alkoholizmu…

Zuzana, 27. 1. 2017, 2261x zobrazenie

Výživné na maloleté dieťa - z čoho sa vypočíta?

Dobrý deň,mám taký problém, že sa chystám rozvádzať s manželom.Máme spolu maloletú dcéru , ktorá…

Katarína, 26. 1. 2017, 2528x zobrazenie

vyzivné na partnerove deti

dobry den, rátam sa ako spoluposudzovaná osoba pri vypocitavani vyzivneho na partnerove deti ak nie…

Emily, 18. 10. 2017, 2301x zobrazenie