Rada

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Rada

Dobry deň, Veľmi pekne Vás prosím o radu a pomoc. Pracujem na pozicii sestra v psychiatrickej liečebni Sučany. Pracujem tam od juna roku 2016. Pracovnu zmluvu mam na dobu neurčitu. Naskytla sa mi lepšia pracovna ponuka v inom zdravotnickom zariadeni. Vypoveď som oznamil no moj zamestnavatel mi chce

Patrik, 27. 12. 2017, 1067x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Je možné žiadať o zmenu miestnej príslušnosti súdneho pojednávania?

Dobrý deň, podala som návrh na určenie otcovstva a úpravu rodičovských práv a povinností k…

Rozvod a dom na hypotekárny úver - ako postupovať?

Pekný deň prajem, Chcem sa opýtať s manželom sme 8rokov dve maloleté deti. Pred nedávnom sme kúpili…

RD a BSM - kúpili sme ako manželia RD bol napísaný na manželku. Komu bude patriť po rozvode?

Počas manželstva sme kúpili RD, ktorý bol napísaný v celosti na manželku. Pri rozvode bude…

Nevyplatenie výplaty

Dňa 31.8.2017 som skončila pracovný pomer (dohoda o vykonaní práce),7.9.2017 obdržal zamestnávateľ…

Blažena, 12. 9. 2017, 2122x zobrazenie

Potrebujem k návrhom na zverenie detí do osobnej starostlivosti a zvýšenie výživného právnika?

Dobrý deň. Chcem podať na súd návrh na zverenie detí do osobnej starostlivosti a návrh na vyzivne,…

Čo má obsahovať splnomocnenie pre zastupovanie na súde?

Požiadala som o zvýšenie výživného od otca. Som plnoletá a študujem na VŠ. Termín pojednávania…