Pristupova cesta

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Pristupova cesta

Vcase, ked sme riesili dedicske konanie (2011). Suseda podlym sposobom odkupila od obce cast pozemku na moju pristupovu cestu k parcele. Tym mi znemoznila pristup na svoj vlastny pozemok. Okrem mna este 2 majitelom, ktori sa tam nemame ako dostat. Jedna sa o pristup z hlavnej cesty na nasu cestu.

Janka, 29. 7. 2019, 742x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Nemovitosti

Odvolanie - opravny prostriedok

Dobry den, OU odbor katastra mi zamietol navrh na vklad podla §31, ods 3 zak 162/1995 a §22-24 zak…

Tomas, 19. 9. 2018, 1929x zobrazenie

Skončenie nájomnej zmluvy rodinného domu.

Bývanie v prenajatom RD 9rokov a skončila sa nájomná zmluva.Prenajímateľ sľúbil,že ju predĺži,ale…

Nikola, 8. 4. 2020, 1915x zobrazenie

ako postupovať pri zle zapísanom pozemku v katastri nehnuteľností?

Dobrý deň chcela by som sa opýtať ako postupovať pri zle zapísanom pozemku v katastri nehnuteľností…

Petra, 21. 4. 2017, 2585x zobrazenie

Neoprávnené vysťahovanie

Zdedila som rod. dom, ale sú tam 4 byt. jedn. a pozemok. Jeden z bytov nie je právne vysporiadaný.…

Dagmar, 28. 7. 2017, 2344x zobrazenie

dom

Dobrý deň, chcela by som informacie o tom, že keď, žijeme spolu s priateľom, ktorý teraz stavy dom,…

Eva, 14. 3. 2017, 2479x zobrazenie

Neodovzdanie nebytových priestorov

Dobrý deň Predošlý vlastník nášho kúpeného bytu nám neodovzdal pivničné priestory. Mali sme najprv…

Eva, 23. 8. 2017, 2370x zobrazenie