prepis auta

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
prepis auta

Dobrý deň chceli predali sme auto a chceli sme ho prepísať no na policii nám povedali že auto sa nedá prepísať nakoľko má jeho majiteľ exekútora. Svoj dlh si platí a není to exekúcia na auto. Čo mám robiť v tomto prípade ako ho prepíšeme na človeka ktorému sme ho predali

Veronika, 11. 7. 2017, 1088x zobrazenie

Vrátenie nehnuteľnosti

Dobrý deň, po smrti otca, pri dedičskom konaní, sa matka rozhodla prepísať nehnuteľnosť -byt na obe…

Najdena zavet

Dobry den, mala by som otazku ohladom dedicstva. V roku 2000 zomrela matka a zanechala zavet o…

Zaplatenie peňažného trestu

Dobrý deň. Potrebovala by som právnickú radu. Zo súdu mi prišla výzva na zaplatenie finančného…

Nesplácal som požičku od Excredit, teraz chcú 7000eur, ako sa mám brániť?

Dobrý deň, pred 9 rokmi som zobral požičku 30 000sk /1000 e/ od Ex credit , medzi tým som niečo…

Pozicanie penazi

Pozicali sme peniaze osobe pred par rokmi, podpisane to bolo pred notarom (5000 eur). Dotycna…

Janka, 12. 6. 2017, 2418x zobrazenie

Sprenevera

Dobrý deň, pracovala som v herni kde som spreneverila 25000 euro. Keďže ide o takú vysokú sumu, je…