Predaj pozemku

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Predaj pozemku

Prosím Vás chcem predať pozemok ku ktorému som vybavil stavebné viete mi poradiť ako to je? Treba to zahrnúť to zmluvy? Ďakujem

Stanislav, 14. 7. 2018, 890x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Nemovitosti

dom

Dobrý deň, chcela by som informacie o tom, že keď, žijeme spolu s priateľom, ktorý teraz stavy dom,…

Eva, 14. 3. 2017, 2474x zobrazenie

Vada bytu - kúpa nehnuteľnosti

Pred kúpou bytu som sa pýtala na hlučnosť  susedov a ich správanie. Malo byt bezproblémové, čo…

Veronika, 13. 11. 2017, 2260x zobrazenie

darovanie darovanej nehnutelnosti

Pekný deň. Chcel by som Vás poprosiť o radu. Môj otec mi pred tromi rokmi daroval nehnutelnosť s…

Marek, 14. 3. 2017, 6805x zobrazenie

Prenájom nehnuteľnosti rodine s dieťatom

Prenajímame 2-i byt mladej dvojici. Teraz čakajú dieťa. Sme s nimi spokojní, ale ako sa právne…

Daniela, 9. 3. 2017, 10479x zobrazenie

nevysporiadany pozemok

Dobrý deň, veľmi rada by som sa informovala na môj problém. Som väčšinový vlastník pozemku, môj…

Kamila, 2. 2. 2017, 2779x zobrazenie

Patrí garáž ktorú sme kúpili do BSM?

Dobrý deň, manželia sme od roku 1974, pred rokom 1989 sme kupili garáž, bez pozemku, nakoľko tam…

Maria, 2. 5. 2017, 2504x zobrazenie