pracovné právo

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
pracovné právo

Pekný deň, mám ísť na koberec k šéfovi. Chcem si rozhovor nahrávať do mobilu. Musím mu to oznámiť a on musí stým súhlasiť? Ďakujem

Mária, 29. 8. 2020, 473x zobrazenie

Akým sposobom získam byt do výlučného vlastníctva ak nebol vysporiadaný?

Zdravím... S bývalou manželkou vlastníme byt v bytovom dome v bezpodielovom vlastníctve. Pred 10…

V prípade rozvodu má aké majetkové právo na majetkok manželka?

Pred svadbou mi darovali rodičia dom, a po svadbe ďalší dom. V liste vlastníctva som výlučným…

Prieťahy v konaní a podnet na prešetrenie veci

Dobrý deň, spis ohľadom trestného konania mal byť zaslaný psychiatrovi na posúdenie...spis sa,…

Ako dlho sa môže vymáhať premlčaný dlh + ochrana osob. údajov

Premlčaný dlh z (ne) povoleného prečerpania účtu. Chcem sa opýtať, koľko vymáhacích spoločností si…

Citim sa ohrozená ako sa brániť?

Dobrý deň. Môj priateľ ma nevyriešený spor s jedným mladíkom a ten sa posťažoval nejakému…

Upovedomenie o začatí exekúcie po 9. rokoch

Dobrý den,   chcel by som vediet či je zo súladom zakona poslat mi upovedomenie o začatí…