Pracovné právo

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Pracovné právo

Dobrý deň. Chcel by som Vás poprosiť o radu. Náš syn pracoval v Rakúsku, kde mal smrteľný pracovný úraz. Chceme žiadať od firmy, v ktorej pracoval odškodné. Keď sme informovali ohľadne odškodného firmu, z ich strany nám bolo ponúknutých 2 00€ na pohrebné náklady, nás len pohrebné služby stáli 2 400€

Jozef, 4. 10. 2018, 918x zobrazenie

V prípade rozvodu má aké majetkové právo na majetkok manželka?

Pred svadbou mi darovali rodičia dom, a po svadbe ďalší dom. V liste vlastníctva som výlučným…

Užívateľský nárok na dom ?

Dobrý deň. S manželom sme uzavreli manželstvo pred dvoma rokmi ja som mala postavený dom / na liste…

Možnosť súdneho rozdelenia

Dobrý deň. Som spoluvlastníkom parcely na jednom spoločnom pozemku s mojou sestrou. Pozemok je…

Odvolanie voči rozsudku

Dobry deň, chcela by som poradiť, potrebujem napisat odvolanie voči rozsudku ohľadom bezdôvodneho…

dopisanie spoluvlastnika nehnutelnosti do katastra

Dobrý deň, manžel v lete 2010 kúpil 3-izbový byt. Svadbu sme mali v máji 2013 a v lete 2015 sme…

Denisa, 2. 2. 2017, 2499x zobrazenie

Vyzivne

Dobry deň,keďže ex manžel neplati nadeti,nikde nerobi nema žiaden prijem,exekurorka založila ex…

Adriana, 30. 1. 2017, 2443x zobrazenie