Pracovná zmluva

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Pracovná zmluva

Zdravím. Chcel by som sa opýtať, či mám právo uzavrieť pracovnú zmluvu so zamestnávateľom na TPP za podmienok, že som študentom SŠ dennej formy štúdia a mám už po 18tich rokoch. Ďakujem.

Mário, 31. 5. 2018, 986x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Má nárok na dedičstvo po mojich rodičoch aj manželka?

Dobrý deň ,potreboval by som sa poradiť v jednej veci ohľadom dedičstva.Po smrti rodičov sme so…

Právo otca na starostlivosť o deti

Dobrý deň. Som rozvedený 3 roky exmanželka pred dvoma rokmi začala chodiť po krčmách a baroch  …

Určenie výživného

Dobrý deň, chcem sa informovať ohľadne prípadu mojej priateľky, ktorá má takýto problém: Mala…

Zverenie do osobnej starostlivosti matky

Dobrý deň, poprosím Vás chcem sa informovať ako sa postupuje v prípade s určením priezviska dieťaťa…

BSM a finančné vyrovnanie pri rozvode - čo môžem čakať?

Manželka vlastnila byt už pred manželstvom, po 4 rokoch manželstva byt predala a kúpili sme dom už…

Úprava styku s dieťaťom

Dobrý deň, chcem sa len spýtať, či ak teraz podám žiadosť o rozvod s manželkou, s ktorou nežijem v…