práca

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
práca

Moja otázka:V prácy som upozornil,že sa vyhadzuje nebezpečný odpad do komunalneho odpadu(mailom).Moj šef mi za to zobral premie a donutil ma podat výpoved(ústne).V práci s tým nikto nič nerobí,kde sa možem obrátit zo stažnostov?

Ján, 1. 2. 2018, 1039x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Čo s autom na ktoré je exekúcia a majiteľ je nebohý?

Dobrý deň, chcem sa spýtať čo sa dá robiť s autom na ktoré je exekúcia a majiteľ je nebohý a končí…

Trvá povinnosť otca platiť výživné ak si dieťa nájde brigádu?

Dobrý deň, dcéra má 22 rokov, študuje na univerzite v zahraničí. Našla si brigádu. Moja otázka…

Doplatenie výživného

Dobrý deň. Chcem sa opýtať na doplatenie výživného zpatne za minulý rok. Nemám určené platenie…

Fuska a vratenie zalohy

Dobry den mam taku otazocku asi pred 2tyzdnami moj partner zacal pracovat na fusku u mladej rodinky…

Henrieta, 23. 10. 2018, 1780x zobrazenie

BSM a odmena pravnika

Dobrý deň.  Rada by som Vás požiadala o radu. Rozvádzam sa a podala som žalobu na súd o…

Može ma v dedičskom konaní zastupovať advokát aby som sa vyhol sporom so súrodencami?

Dobry deň, mozete mi prosim odpovedať na otázku, či sa možem dať zastupovať advokátom na dedičskom…