Praca

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Praca

Dobry den,ak mam pracovnu fobu platenu od ôsmej hodiny a potrebujem priprabu na prácu pred otvorenim predajne,nusim chodit hodinu prwf otvorenim v ramci osobného voľna? Ďakujem

Eva, 22. 1. 2018, 1002x zobrazenie

Možu mať dlhy manžela dopad na moj maejtok nadobudnutý po rozvode?

Dobrý deň. Chcem Vás poprosiť o radu. S mojím manželom sme bývali spoločne v byte,ktorý sme nemali…

Predmet kúpnej zmluvy

Dobry den chcela by som sa informovat z katastra nehnutelnosti nam povedali, ze ked sme neni…

Vecné bremeno

Dobrý deň, mám na svojom pozemku vecné bremeno, spočívajúce v povinnosti strpieť prechod peši a…

Byt

Dobry deň.ako postupovat ak sa chcem vzdat bytu ktory neni vysporiadany p.o. rozvode.mazelka tam…

Iveta, 2. 2. 2017, 2540x zobrazenie

Zlé osobné údaje na výpovedi majú dopad na platnosť výpovede?

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, mám platnú výpoveď ? Podpísala som výpoveď zo zamestnania,…

Nárok na podiel zo zdedenej časti po rodičovi a zákaz vstupu kôli týraniu

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať čo sa dá urobiť v prípade, keď manžel a jeho súrodenci…