Praca

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Praca

Dobry den,ak mam pracovnu fobu platenu od ôsmej hodiny a potrebujem priprabu na prácu pred otvorenim predajne,nusim chodit hodinu prwf otvorenim v ramci osobného voľna? Ďakujem

Eva, 22. 1. 2018, 963x zobrazenie

Pozemok v spoluvlastníctve

Dobrý večer prajem, strašne rada by som sa informovala na môj problém. S manželom máme pozemok o…

Nesúhlasu s dohodou o skončení pracovného pomeru

Dobrý deň, chcela by som sa informovať ohľadom nesúhlasu s dohodou o skončení pracovného pomeru. …

Odstúpenie od zmluvy uzatvorenej na diaľku

Dobrý deň,chcel by som poprosiť o radu. Zakúpil som si mob. tel. z e-shopu v hodnote 300 €. Pred…

Vymáhanie pohľadávky bez písomnéj zmluvy?

Ako mám postupovať pri vymáhaní peňazí od známej osoby,keď na to nemám písomnú potvrdenie.Dlžiteľ…

Kamerovanie bez povolenia - nadriadený ma požiadal o natáčnie osoby bez jej súhlasu - možem?

Dobrý deň, chcel by som sa informovať aké má, alebo nemá právo môj nadriadený žiadať odomňa…

Prepis pozemku a vecné bremeno, darovacia zmluva

Dobrý deň, mamina vlastní pozemok, ktorý je rozdelený na dve parcely - zastavaná plocha s nádvorím…