Praca

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Praca

Otec pracuje na obecnom urade cez projekt uradu prace na 9 mesiacov ale chce kvoli ziadosti o predcasny dochodok o mesiac skoncit skor a tvrdia mu ze vypoved nepodpisu ze projekt musi dokoncit .

Miroslava, 13. 12. 2017, 1092x zobrazenie

Kúpa auta

Mozem podat tresne oznamenie za podvod ked nam pan predal auto so stocenymi km, na kupnej zmluve je…

Finančné vysporiadanie

Dobrý deň, je možné domáhať sa z mojej strany finančných prostriedkov, ktoré som vynaložila na…

Predaj majetku spoluvlastníkom alebo vyplatenie podielu

Dobrý den, mám velký dotaz. Jsem občan Slovenské republiky , ale jsem ženatý v České republice a…

Darovacia zmluva - rodičia mi darujú byt, musí byť v zmluve uvedená aj manželka?

Dobrý deň, chcem sa opýtať na darovaciu zmluvu. Rodičia mi chcú formou darovacej zmluvy dať peniaze…

Napadnutie dražby a znaleckého posudku

Aká je lehota na na podanie námietky na pozastavenie dražby a znaleckého posudku?

Je výpoveď platná?

19.5.2016 som dostala výpoveď podľa par. 63 ods 1. písmeno b Zákonníka práce. Mohla riaditeľka…