praca

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
praca

Dobrý deň, zaujímalo by ma ci ma zamestnávateľ môže vyslať na služobnú cestu do zahraničia do červenej zóny(z SVK do Mexika) bez môjho súhlasu v dôsledku súčasnej pandémie. Mam nemeckú zmluvu a pracujem medzinárodne. Ďakujem.

Martina, 1. 11. 2020, 435x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Ak bola dohoda pred rozvodom o zverení dieťaťa do osobnej starostlivosti, výživné a kontakt s otcom, bude sa to prejednávať ?

Dobrý deň, s manželom sa ideme rozvádzať. Pred rozvodom sme spísalali dohodu o stretávaní sa so…

Zaplatenie dlžnej sumy za zanedbanie povinnej výživy

Dostal som z prokuratúry návrh na žalobu na okresný súd a chcem sa opýtať, že ešte pred vynesením…

Trvá povinnosť otca platiť výživné ak si dieťa nájde brigádu?

Dobrý deň, dcéra má 22 rokov, študuje na univerzite v zahraničí. Našla si brigádu. Moja otázka…

Svatba a dlh - na aký spoločný majetok môže siahnuť exekútor?

Dobrý deň, s priateľom sa chceme zosobášiť, no ja mám exekúciu .Priateľ má dom a auto. Po svatbe…

Vysporiadanie

Dobrý deň, touto cestou by som Vás chcela poprosiť o právnu radu. Mám dvoch bratou ktorí žijú s…

Výživné, exkeúcia, starostlivosť o deti

Kedže som napadla trestný rozkaz, prišiel mi termín pojednávania vo veci výživného. Po rozvode a…