Pozicka

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Pozicka

Dobrý deň. Chcem sa spýtať. Požičal som sumu 12000e ktora mala byť s platená do konkrétneho dátumu.a na číslo účtu. Co sa do dnes nestalo. Dotyčný vrátil len 1000e na účet a 4000e v hotovosti osobne. Mam aj zmluvu overenú notárom. Teraz chce podpísať dodatok k zmluve u notára že už uvedenú sumu 500

Jan, 25. 11. 2017, 1117x zobrazenie

Súdne vymáhanie pre neschopnosť splácať revolvingový úver.

Dobrý deň.Keď som bol zamestnaný bol mi ponúknutý úver.Po strate zamestnania a jediného príjmu…

Predĺženie lehoty na vyjadrenie k žalobe

Dobrý deň, bolo mi doručené uznesenie okresného súdu aby som sa v lehote 10 dní od doručenia…

Kedy a ako môžem požiadať o zákaz priblíženia

Na súkromnom pozemku v osobnom vlastníctve som bol fyzicky napadnutý susedom. Výsledkom boli…

Jozef, 16. 5. 2017, 9994x zobrazenie

Mám nárok na odstupné?

Dobrý deň prajem, mám zmluvu u zamestnávateľa tkz. dohodu o dočasnom pridelení resp.pracujem cez…

Overenie podpisu pri vysporiadaní pozemku

Dobrý deň, chceli by sme vysporiadať pozemok, ktorý má cca. 30 vlastníkov. Zaujímalo by nás či…

Vymáhanie dlhu o ktorom neviem?

Dobrý deň, dnes nám bola do schránky vhodená obálka a po otvorení som ostala mierne šokovaná. Je…