pozicka

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
pozicka

Dobry vecer chcela by som sa informovat ci moze mi dat pozicka 100% urok ? ak nie ako to mam riesit vzala som ju asi pred 2 rokmi ciastka bola 950€ a mam zaplatit cca 1800€... Vopred dakujem za vasu radu

Michaela, 2. 4. 2019, 760x zobrazenie

Citim sa ohrozená ako sa brániť?

Dobrý deň. Môj priateľ ma nevyriešený spor s jedným mladíkom a ten sa posťažoval nejakému…

Može byť byt ktorý je v OV a je na ňom hypo daný do dražby koli dlhu byt. družstvu?

Dobrý deň. Mám byt v osobnom vlastníctve. Na bytovom družstve mi ale vznikol dlh čiastočne mojou…

prepis bytu

Dobrý deň Chcem prepísať byt na seba ,zatiaľ ho mám s priateľkou.Priateľka s tým súhlasí. Čo obnáša…

Miroslav, 19. 4. 2017, 2368x zobrazenie

Trakanska17\14

Dobry deň Pracovala som v roku 2007-2009 v spolcnosti C &K Group - finacna spolocnost kde sme…

Silvia, 7. 3. 2017, 2302x zobrazenie

Aký sposob prepisu domu je najlepší pre ochranu pred exekúciou?

Som vydatá a manžel má nevyriešené exekúcie. Chceme prepísať dom z rodičov na mňa tak, aby…

Kúpa auta

Mozem podat tresne oznamenie za podvod ked nam pan predal auto so stocenymi km, na kupnej zmluve je…