pozicka

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
pozicka

Dobry vecer chcela by som sa informovat ci moze mi dat pozicka 100% urok ? ak nie ako to mam riesit vzala som ju asi pred 2 rokmi ciastka bola 950€ a mam zaplatit cca 1800€... Vopred dakujem za vasu radu

Michaela, 2. 4. 2019, 814x zobrazenie

Zaplatenie peňažného trestu

Dobrý deň. Potrebovala by som právnickú radu. Zo súdu mi prišla výzva na zaplatenie finančného…

Dlhý, založený dom2

.potom sme vymysleli že ten dom by sa mohol prepísať na mňa aj s dlhom takže ja som prevzala ten…

Dedičstvo a darovanie bytu synovi

Dobrý deň. Mám problém so synom kvôli dedičstvu. Na syna som darovala svoju časť bytu po mojich…

Nárok manželky na podiel z mojho dedičstva

Dobrý deň. Chcem sa opýtať, keď idem dediť peniaze po smrti mojich rodičov, má žena právo na nejaké…

Možnosť súdneho rozdelenia

Dobrý deň. Som spoluvlastníkom parcely na jednom spoločnom pozemku s mojou sestrou. Pozemok je…

Overenie podpisu pri vysporiadaní pozemku

Dobrý deň, chceli by sme vysporiadať pozemok, ktorý má cca. 30 vlastníkov. Zaujímalo by nás či…