Pozemok

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Pozemok

Kupili sme pozemok,uz je na nas aj prepisany v katastri.Dozvedeli sme sa ze z majitelom pozemku sa sudi uz 2 roky jeden pan o pozemok.Mozme ako novy majitelia prist o pozemok,ktory sme kupili ,mame uz aj list vlastnictva.V zmluve bolo uvedene ,ze tam neprebieha ziaden sud ani tarcha.dakujem

Jana, 31. 10. 2017, 1179x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Nemovitosti

Kúpa bytu

Dobrý deň, kúpili sme byt a neskôr sme sa dozvedeli, že kotolˇa, ktorá je súčasťou spoločného…

Lukáš, 20. 9. 2017, 2337x zobrazenie

Darovanie ornej pôdy

Existujú pri darovaní ornej pôdy blízkej osobe nejaké obmedzenia?

Tomáš, 25. 7. 2017, 3361x zobrazenie

dom

Dobrý deň, chcela by som informacie o tom, že keď, žijeme spolu s priateľom, ktorý teraz stavy dom,…

Eva, 14. 3. 2017, 2594x zobrazenie

Neodovzdanie nebytových priestorov

Dobrý deň Predošlý vlastník nášho kúpeného bytu nám neodovzdal pivničné priestory. Mali sme najprv…

Eva, 23. 8. 2017, 2475x zobrazenie

Najomne

Som najomca bytu,v kt. zijem s 3 detmi a manzelom.Vlastnik bytu je obec.Chcem ukoncit najomnu…

Zuzana, 19. 5. 2017, 2357x zobrazenie

Prenájom nehnuteľnosti rodine s dieťatom

Prenajímame 2-i byt mladej dvojici. Teraz čakajú dieťa. Sme s nimi spokojní, ale ako sa právne…

Daniela, 9. 3. 2017, 10744x zobrazenie