Pozemok

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Pozemok

Kupili sme pozemok,uz je na nas aj prepisany v katastri.Dozvedeli sme sa ze z majitelom pozemku sa sudi uz 2 roky jeden pan o pozemok.Mozme ako novy majitelia prist o pozemok,ktory sme kupili ,mame uz aj list vlastnictva.V zmluve bolo uvedene ,ze tam neprebieha ziaden sud ani tarcha.dakujem

Jana, 31. 10. 2017, 1140x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Nemovitosti

ako postupovať pri zle zapísanom pozemku v katastri nehnuteľností?

Dobrý deň chcela by som sa opýtať ako postupovať pri zle zapísanom pozemku v katastri nehnuteľností…

Petra, 21. 4. 2017, 2601x zobrazenie

Nevysporiadané pozemky

Bývame v spoločnom dvore naši susedia všetko roky užívajú a nič nevlastnia ešte aj dom majú čiernu…

Zuzana, 16. 8. 2017, 4797x zobrazenie

Správne uvedenie predávajúcej na kúpno-predajnej zmluve

Dobrý deň, chcel by som Vás poprosiť o právny názor. Kupujem nehnuteľnosť a zistil som, že…

Stanislav, 20. 10. 2017, 2098x zobrazenie

Kúpna zmluva

Dobrý deň, kupujem byt a s predávajúcim máme podpísanú Kúpnu zmluvu. Keď sme ju podpisovali som…

Janka, 13. 6. 2017, 2333x zobrazenie

dom

Dobrý deň, chcela by som informacie o tom, že keď, žijeme spolu s priateľom, ktorý teraz stavy dom,…

Eva, 14. 3. 2017, 2498x zobrazenie

Zdedený družstevný byt, čo je výhodné s ním spraviť.

Dobrý, mama s otcom boli rozvedení. Otec užíval družstevný byt kde členkou družstva bola aj mama.…

Stanislava, 2. 2. 2017, 2318x zobrazenie