Porusenie podmienky

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Porusenie podmienky

Dobry den .Ja by som sa chcela spytat ci je mozne si podat PPcko ked bola porusena podmienka ? Priatel dostal 1rok a uz ma pol roka odsedene . Moze si podat znova PPcko ked trest sedi za porusenie podmienky ? Dakujem za odpoved .

Tatiana, 15. 5. 2017, 1004x zobrazenie

Ako zúžiť BSM pri kúpe nehnuteľnosti?

Dobrý deň, chcem sa prosím opýtať na riešenie tejto situácie - kúpnou zmluvou kupujem rodinný dom,…

Sprenevera

Dobrý deň, pracovala som v herni kde som spreneverila 25000 euro. Keďže ide o takú vysokú sumu, je…

Kedy platím daň z predaja nehnuteľnosti?

Dobrý deň,  chcel by som vedieť či budem platiť daň z kúpy nehnuteľnosti, ak nehnuteľnosť…

Kúpa auta

Mozem podat tresne oznamenie za podvod ked nam pan predal auto so stocenymi km, na kupnej zmluve je…

Výpoveď z PP

Dobrý deň, chcela by som požiadať o radu týkajúcu sa pracovného práva. Dňa xxx.2015 som dostala…

Kamerovanie bez povolenia - nadriadený ma požiadal o natáčnie osoby bez jej súhlasu - možem?

Dobrý deň, chcel by som sa informovať aké má, alebo nemá právo môj nadriadený žiadať odomňa…