Porusenie podmienky

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Porusenie podmienky

Dobry den .Ja by som sa chcela spytat ci je mozne si podat PPcko ked bola porusena podmienka ? Priatel dostal 1rok a uz ma pol roka odsedene . Moze si podat znova PPcko ked trest sedi za porusenie podmienky ? Dakujem za odpoved .

Tatiana, 15. 5. 2017, 960x zobrazenie

Sexuálne obťažovanie online?

Porušuje FO zákon, ak vypisuje nevyžiadané online správy, či emaily sexuálneho podtónu (rozličné…

Známa, 16. 5. 2017, 2298x zobrazenie

Nehnuteľnosť získaná osvedčením o vydržaní, jej zápis na LV na oboch manželov.

Dobrý deň, počas trvania manželstva /sme manželia 36 rokov/ som pred cca 18 rokmi prostredníctvom…

Exekúcia na syna a dopad na jeho trvalý pobyt

Dobrý večer,co môžem očakávať,ak má syn trvalé bydlisko na nasej adrese ale nikdy tam nebýval…

Najdena zavet

Dobry den, mala by som otazku ohladom dedicstva. V roku 2000 zomrela matka a zanechala zavet o…

Ryanair nerešpektuje rozsudok o náhrade škody za odmietnutie nástupu do lietadla

Dobrý deň, prosím Vás mám vydaný rozsudok OS BA, že Ryanair, je poviná uhradiť sumu 275 € a trovy…

Ako zúžiť BSM pri kúpe nehnuteľnosti?

Dobrý deň, chcem sa prosím opýtať na riešenie tejto situácie - kúpnou zmluvou kupujem rodinný dom,…