Poradit

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Poradit

Dobry den.Rodicia mi chcu nechat babkyn dom.Co je pre mna najvyhodnejsie. Dom kupit za cenu cca 100e alebo ked mi ho babka daruje?Da sa iba prepisat majitel?

Martina, 30. 9. 2020, 501x zobrazenie

Výpovedná lehota pri prenájme bytu

Dobrý den potrebujem poradit.S mamou byvame v prenajatom byte už skoro 10 rokov.Teraz sa majitel…

Môze si exmanžel do mojho domu nasťahovať frajerku bez môjho súhlasu?

Dobrý deň, s exmanželom sme rok rozvedení. Bývame však v spoločnej domácnosti v dome, ktorý je …

Drobná stavba na samote - je nutné stavbu ohlásiť?

Dobrý deň. Neviem či píšem moju otázku na správnom mieste. Je nutné OHLASOVAŤ túto stavbu ? POPIS…

Podiel na zdedenom majetku

Dobrý deň, zdedili sme po starých rodičov dom. 2 sesternice majú polovicu a ja a 2 sestry máme tú…

Vymáhanie podlžnosti

Dobrý deň v roku 2009 som bola ručiť na pôžičku,dotyčná osoba po čase neplatila,prišlo mi oznámenie…

Je pečiatka zamestnávateľa povinná pri prijatí výpovedi zamestnanca?

Dobrý deň prajem. Rada by som vás poprosila o radu.Ukončila som pracovný vzťah v skúšobnej dobe…