Pomoc

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Pomoc

Dobry den chcel by som sa spytat. Manzelka ma úver v českej republike a za neplatenie ju banka chce dat na sud , môže ju ta banka postihnut aj na slovensku ?

David, 27. 4. 2017, 1077x zobrazenie

Nesplácal som požičku od Excredit, teraz chcú 7000eur, ako sa mám brániť?

Dobrý deň, pred 9 rokmi som zobral požičku 30 000sk /1000 e/ od Ex credit , medzi tým som niečo…

zvýšenie výživného

dobrý deň, som rozvedená 13 rokov, dcéra mala v tom čase 2,5 roka. Exmanžel sa zaviazal prispievať…

Slavka, 2. 2. 2017, 2407x zobrazenie

Ako splácať dlh počas materskej dovolenky?

Sposobila som svojmu zamestnavatelovi financnu stratu ale dohodli sme sa na splatkovom kalendari…

Výsluch maloletého

Dobrý deň, môjho syna v zime zrazil inštruktor na lyžiach, čím mu spôsobil ťažké zranenie. Podala…

Nárok na invalidný dôchodok

Dobrý deň, chcela by som pomôcť s vecou, ktorá sa týka mojej tety. Pracovala ako opatrovateľka v…

Byt

Dobry deň.ako postupovat ak sa chcem vzdat bytu ktory neni vysporiadany p.o. rozvode.mazelka tam…

Iveta, 2. 2. 2017, 2433x zobrazenie