Pomoc

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Pomoc

Dobry den chcel by som sa spytat. Manzelka ma úver v českej republike a za neplatenie ju banka chce dat na sud , môže ju ta banka postihnut aj na slovensku ?

David, 27. 4. 2017, 1129x zobrazenie

Je výpoveď platná?

19.5.2016 som dostala výpoveď podľa par. 63 ods 1. písmeno b Zákonníka práce. Mohla riaditeľka…

Nehnuteľnosť kúpená manželmi

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať. V prípade, že počas trvania manželstva jeden z manželov kúpi…

Aký sposob prepisu domu je najlepší pre ochranu pred exekúciou?

Som vydatá a manžel má nevyriešené exekúcie. Chceme prepísať dom z rodičov na mňa tak, aby…

Osobný bankrot

Dobrý deň. Za nepoctivý zámer sa považuje aj zatajene majetku. Na majetok nepatrnej hodnoty sa…

Stali sme sa obeťami podvodu pri kúpe ojazdeneho auta

Kupovali sme ojazdené vozidlo, pan predávajúci nám do kúpnej zmluvy napísal meno prvotného majiteľa…

Katarína, 15. 6. 2019, 1798x zobrazenie

Odhlásenie z trvalého pobytu

Dobrý deň. Moja dcéra už s nami nebýva dva a pol roka. Býva v podnájme s priateľom. Má dlžoby vo…