Podvod ?

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Podvod ?

Dobry den,dnes mi prisiel zvlastny mail,mam dojem ze ide o podvod.Obsah textu : drahý priateľ Som právny zástupca Luke Dimkpa, osobného právnika pre pána Alexandra, cudzinca, ktorý pracoval v Togu so spoločnosťou Shell, ktorá sa tu hovorí ako môj klient. Pretože vás to môže zaujímať, váš kontakt

Lubomir, 23. 5. 2018, 1176x zobrazenie

Možem za sestru podať návrh na zvýšenie výživného

Prajem pekný deň, mám 27 rokov a môj problém je taký, že kúpil som si dom aby sme mali celá rodina…

Vymáhanie podlžnosti

Dobrý deň v roku 2009 som bola ručiť na pôžičku,dotyčná osoba po čase neplatila,prišlo mi oznámenie…

Podiel na zdedenom majetku

Dobrý deň, zdedili sme po starých rodičov dom. 2 sesternice majú polovicu a ja a 2 sestry máme tú…

Prevod bytu

Dobrý deň,obraciam sa na Vás s veľkou prosbou,pred približne tromi rokmi mi sestra kúpila byt,na…

Dočasné zverenie maloletého dieťaťa do osobnej starostlivosti

Dobrý deň. Podávala som žiadosť o dočasné zverenie maloletého dieťaťa do osobnej starostlivosti,…

Viki, 18. 5. 2017, 2720x zobrazenie

Ako zúžiť BSM pri kúpe nehnuteľnosti?

Dobrý deň, chcem sa prosím opýtať na riešenie tejto situácie - kúpnou zmluvou kupujem rodinný dom,…