PN v zahraničí

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
PN v zahraničí

DOBRÝ VECER SOM NA PN U ZAMESTNAVATELA V ZAHRANIČÍ ...CHCEM SA OPÝTAŤ MOZEM SA LIEČIŤ NA SLOVENSKU?AKO MAM POSTUPOVAŤ?

ALICA, 25. 10. 2018, 841x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Rozdelenie dedičstva

Dobrý deň. Som 2x vydatá, mám 1 dieťa z prvého manželstva, s druhým manželom nemáme žiadne deti. …

Ťažký pracovný úraz v Nemecku

Dobrý den ,Pracoval som v Nemeckej Firme ako montér a utrpel som ťažký prac.uraz,polytraumu kde…

Dušan, 22. 3. 2017, 3127x zobrazenie

Dovolenka s druhým rodičom

Dobrý deň prajem. Prosím o pomoc a radu ako máme postupovať, ak otec svoju 6 ročnú dcéru chce vziať…

Rozvádzam sa, potrebujem k vycestovaniu s dieťaťom do zahraničia manželov súhlas?

S manželom sa budeme rozvádzať čoskoro a moja otázka znie = keď mi zveria dcéru do výhradnej…

Čo má obsahovať splnomocnenie pre zastupovanie na súde?

Požiadala som o zvýšenie výživného od otca. Som plnoletá a študujem na VŠ. Termín pojednávania…

Otec na mňa neplatí riadne výživné, iba časť. Ja som nezamestnaná.

Mám 21 rokov, žijem s maminou, ktorá je s otcom rozvedená. Súd mu určil výživné, ale s tým, že mu…