PN

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
PN

Dobry den.Prosim Vas chcem sa spytat.Moze vyhodit zamestavatel zamestanca pocas PN-ky?Nastup bol 15.10.2018 zmluvu na dobu neurcitu 3 mesiace skusobna doba. Na PN bol nastup 5.12.2018 a Vypoved vyhotovena na dna 12.12.2018. Taktiez tohotnu zenu s natupom 16.10.2018 na PN 5.12.2018 a vypoved tiež.

Kristina, 13. 12. 2018, 846x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Pracovní právo

Má nárok na dedičstvo po mojich rodičoch aj manželka?

Dobrý deň ,potreboval by som sa poradiť v jednej veci ohľadom dedičstva.Po smrti rodičov sme so…

Rozvádzam sa. Mám nárok žiadať od manžela aby mi prispieval na náklady spojené s tehotenstvom?

Som s manželom v rozvodovom konaní. Som tehotná. Chcem sa spýtať - mám nárok žiadať od môjho…

Fuska a vratenie zalohy

Dobry den mam taku otazocku asi pred 2tyzdnami moj partner zacal pracovat na fusku u mladej rodinky…

Henrieta, 23. 10. 2018, 1668x zobrazenie

Výživné po rozvode

Dobrý deň. Prosím o radu. V novembri minulého roka padlo na súde rozhodnutie o tom, že mi má…

Platenie výživného plnoletej dcére

Dobrý večer. Moja dcéra má 20 rokov a posledný rok strednej školy (externe) býva s priateľom v…

Rozbijanie manzelstva - ako sa branit

Dobry den, chcem sa opytat na nasledovny problem: moj svokor mi rozbija manzelstvo a rodinu.…