Otazka

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Otazka

Dobry den,chcem sa vas informativne opytat,mam taky problem ze som pozical znamemu 300e..prevodom na jeho ucet,zial mal vratit v ustanoveny dtm a nereaguje na sms ani na telefonaty..ognoruje...je to uz 2 tyzdne co mal vratit....ako mam postupovat aby som tie peniaze dostal spat?dakujem za poradenstv

zalozne pravo banky a exekucia

Dobrý deň poprosím o radu ak na nehnuteľnosť má záložné právo banka hypotekárny úver môže exekútor…

Adriana, 27. 1. 2017, 2729x zobrazenie

dlh v zahranici

Dobrý deň, chcem sa spytat jednu otázku. pred pól rokom som odišel z irska kde som 3 roky pracoval,…

Výzva k súdu za nesplácanie finančnej pohľadávky

Dobrý deň. Mam otázku... Žijem a pracujem v Anglicku, na Slovensko mi nedávno prišla súdna obsielka…

Dedičstvo

Dobrý deň, Zdedila som po matke dom s tým,že ostatní dediči sa vzdali dedičstva až na jedného,…

Predĺženie lehoty na vyjadrenie k žalobe

Dobrý deň, bolo mi doručené uznesenie okresného súdu aby som sa v lehote 10 dní od doručenia…

Mám nárok na vrátenie určitej čiastky za nájomné osoba ktorá prenajíma priestory môže byť stíhaná.

Dobrý večer, poprosím o radu,dcéra si v BA prenajala podnájom ako študentka VŠ,v august. zaplatila…