Osobny bankrot

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Osobny bankrot

Dobry den ja mam osobny bankrot,manzel chce kupit byt aby bol na neho a neskor na nase 2 deti. Sme spolu len 3 roky. Dlhy boli moje a nie spolocne. Chce si zobrat uver a splacat ho. Vyhraza sa rozvodom aby neprisiel o to na co si sam zarobi skrz moj bankrot. Prosim nezoberu mu ten byt?zuzenie BSM?

Katarína, 11. 5. 2020, 537x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Rodinné právo, SJM, děti, rozvod

Rozvod manželstva uzavretého v ČR

Dobrý deň, chcem sa rozviesť s manželkou pre jej neveru. Ona je ale Češka a i svadbu sme mali na…

Ján, 27. 2. 2017, 2530x zobrazenie

rozvod

Dobrý deň rada by som vedela ako postupovať pri rozvode áno viem napísať na súd poslať 3 kopie toto…

Michaela, 27. 1. 2017, 2531x zobrazenie

Otcove dlhy

Dobrý deň, som študent vysokej školy(3. rok), rodičia sú rozvedení od mojich troch rokov. Môj otec…

Lukáš, 21. 4. 2017, 2378x zobrazenie

INFO

DOBRY DEN PRAJEM.OPISEM SITUACIU.S MANZELKOU SI UZ DLHSI CAS NEROZUMIEME.TAK SME SA ROZHODLI,ZE…

MARIAN, 7. 3. 2017, 2445x zobrazenie

Ako mám ukončiť vyživovaciu povinnosť?

Dobrý deň prajem.V auguste mi končí vyživovacia povinnosť na dcéru, ktorá už skončila strednú školu…

Radoslav, 19. 6. 2017, 2293x zobrazenie

Výživné na maloleté dieťa - z čoho sa vypočíta?

Dobrý deň,mám taký problém, že sa chystám rozvádzať s manželom.Máme spolu maloletú dcéru , ktorá…

Katarína, 26. 1. 2017, 2512x zobrazenie