osobny bankrot

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
osobny bankrot

chcela by som sa informovat o osobnom bankrote ci moze osoba ktora je nezamestnana podat ziadost o osobny bankrot ak ano co potrebuje a kde sa obratit a ci sa to da aj zo zahranicia pretoze sme z ex manzelom brali hypotekarny uver a on sa oto nezaujima a ja ako rucitel to nezvladam

Anna, 1. 2. 2017, 1195x zobrazenie

Trakanska17\14

Dobry deň Pracovala som v roku 2007-2009 v spolcnosti C &K Group - finacna spolocnost kde sme…

Silvia, 7. 3. 2017, 2534x zobrazenie

Predmet kúpnej zmluvy

Dobry den chcela by som sa informovat z katastra nehnutelnosti nam povedali, ze ked sme neni…

Ako možem synovi v dome zrušiť trvalý pobyt bez jeho vedomia?

Dobrý deň, potrebujem radu. Žijem v rodinnom dome zo synom ktorý má 28 rokov, sú s ním vždy…

Ak udelím niekomu súhlas na trvalý pobyt v mojej nehnuteľnosti, má dotčný k nehnuteľnosti nejaké práva?

Dobrý deň, chcem sa spýtať, či vyplývajú nejaké práva k mojej nehnuteľnosti, keď bývam so svojím…

Vrátenie nehnuteľnosti

Dobrý deň, po smrti otca, pri dedičskom konaní, sa matka rozhodla prepísať nehnuteľnosť -byt na obe…

Byt

Dobry deň.ako postupovat ak sa chcem vzdat bytu ktory neni vysporiadany p.o. rozvode.mazelka tam…

Iveta, 2. 2. 2017, 2656x zobrazenie