odmena exekútora

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
odmena exekútora

Dobrý deň. dnes 24.6.2020 mi prišiel doporučene list od exekútora.Vec zastavenie starej exekúcie na nebankovú spoločnosť z roku 2002 z dôvodu konkurzného konania. Exekútor ma vyzýva na zaplatenie paušálnych trov 42 Eur, hoci nevymohol od spoločnosti ani jeden cent Musím zaplatiť ?

Prevod majetku na hypotéku

Dobry den, s nebohym manželom sme kupili dom cez hypoteku. Mame spolu 2 deti (8 a 10 rokov), ktore…

Prepis pozemku a vecné bremeno, darovacia zmluva

Dobrý deň, mamina vlastní pozemok, ktorý je rozdelený na dve parcely - zastavaná plocha s nádvorím…

Je výpoveď platná?

19.5.2016 som dostala výpoveď podľa par. 63 ods 1. písmeno b Zákonníka práce. Mohla riaditeľka…

Lehota odvolania sa na Krajský súd

Dobry deň. Zaujímalo by ma, aká je lehota v prípade odvolania sa na Krajsky sud, v občiansko…

Vecné bremeno na prechod a prejazd

Dobrý deň, ideme stavať na pozemku, ku ktorému vedie komunikácia, ktorá je však vo vlastníctve…

Adriana, 15. 3. 2017, 2479x zobrazenie

Úhrada za uživanie bytu po rozvode

Želám dobrý deň. Mám 67 r. a som dôchodca.Chcel by som Vás poprosiť o pomoc alebo radu. Som 8 r.…