Odchod od manzela

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Odchod od manzela

Dobrý večer. Žijem v jednej domácnosti spolu s dcérkou 7 ročnou a manželom s ktorým sa už neznesieme a preto by som sa chcela od neho odsťahovat aj s dcérkou len neviem či to nebude mať nejaký zlý dopad na mňa že som mu odniesla dcérku preto sa chcem opýtať či si nejako neuškodím .

Elena, 22. 6. 2018, 884x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Rodinné právo, SJM, děti, rozvod

Financny

Dobrý deň chcela by som sa opýtať.som rozvedená matka mám postihnuté dieťa na ktoré som dostala…

Zofia, 3. 3. 2017, 2344x zobrazenie

vyzivné na partnerove deti

dobry den, rátam sa ako spoluposudzovaná osoba pri vypocitavani vyzivneho na partnerove deti ak nie…

Emily, 18. 10. 2017, 2288x zobrazenie

Súdne pojednávanie BSM - poplatok

Som v situácii , kde nedostávam žiadne financie - som na dlhodobej PN - / čiže ani z PN/ a …

Zlatica, 20. 3. 2017, 2426x zobrazenie

Výživné na maloleté dieťa - z čoho sa vypočíta?

Dobrý deň,mám taký problém, že sa chystám rozvádzať s manželom.Máme spolu maloletú dcéru , ktorá…

Katarína, 26. 1. 2017, 2512x zobrazenie

Príspievanie na matku

Dobrý deň, prosím o radu. Môj manžel má rodičov alkoholikov, sú rozvedený. Jeho matka z alkoholizmu…

Zuzana, 27. 1. 2017, 2247x zobrazenie

určenie vyživneho

ziadost o rozvod bola podana 30.1.2017, nedohodli sme sa na vyživnom,muž je nezamestany dlhodobo.…

Linda, 22. 9. 2017, 2382x zobrazenie