Obecny byt

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Obecny byt

Dobrý deň, jedna sa o vipovedani najomnej zmluvy nakolko pre obmedzenia covid som stratil zamestnanie a neplatil najompo dobu 4 rokov som pravidelne platil as na tento rok, prosim o radu ako pokracovat ked nemam kam ist. Vopred dakujem

Lukas, 23. 4. 2020, 630x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Nemovitosti

Darovanie ornej pôdy

Existujú pri darovaní ornej pôdy blízkej osobe nejaké obmedzenia?

Tomáš, 25. 7. 2017, 3362x zobrazenie

dom zo založnympravom

Dobrý deň.Smanželom sme vlastníci nehnutelnosti 1/2 a 1/2 nehn.má dcera ,spláca úver v PSS 186 eur…

Nováková Kveta, 20. 7. 2017, 2326x zobrazenie

Byt po rozvode

Prosim o radu ako postupovat ... som 6 rokov po rozvode.v byte byvaju 3 dospele deti.ja som v…

Iveta, 31. 1. 2017, 2820x zobrazenie

Kupa pozemku

Dobrý večer.Mám záujem kúpiť vedľajší pozemok o ktorom som zistil že nieje vysporiadaný,nakoľko…

Martin, 15. 6. 2017, 2322x zobrazenie

Pozemok

Boli sme traja spoluvlastníci pozemku, 1/4,1/4 a 1/2. Najvačší spoluvlastník predal svoju časť…

Ida, 20. 7. 2017, 2411x zobrazenie

Predaj prenajímaného bytu

Dobrý deň, bývam spolu s ďalšími osobami v prenajatom byte so zmluvou na dobu určitú do konca júna.…

Katarína, 16. 3. 2017, 2604x zobrazenie