Nevysporiadany pozemok

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Nevysporiadany pozemok

Dobrý deň chcel by som sa opýtať mam zaujem o nevysporiadany pozemok ktorý uz dlhe roky naša rodina využíva na poľnohospodárske účely. A nemali sme na ňom ziadnu spoluúčasť na parcele bolo 8 účastníkov z ktorich nam 7 podpísalo darovaciu zmluvu alebo odkupenie symbolickou sumou. 8 účastník nam.odmie

Jakub, 19. 11. 2018, 854x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Nemovitosti

Prepis domu

Dobrý deň môj priateľ si zobral pred dvoma rokmi doma na hypotéku . Hypotéka mu zostava platiť ešte…

Kornelia, 18. 10. 2017, 2056x zobrazenie

Vlastníctvo Osobne motorové vozidlo

Kúpili sme si s priateľom auto, je na jeho meno pretože ja nemôžem mat na meno zatiaľ nič, z dôvodu…

Marketa, 18. 5. 2017, 2084x zobrazenie

Kúpna zmluva

Dobrý deň, kupujem byt a s predávajúcim máme podpísanú Kúpnu zmluvu. Keď sme ju podpisovali som…

Janka, 13. 6. 2017, 2317x zobrazenie

zrusenie spolulastnictva na danu nehnutelnost

zhruba pred siedmimi rikmi som kupil rodinny dom vtom case som bol zozvedeny mal som priatelku…

Jozef, 19. 1. 2018, 2269x zobrazenie

dom zo založnympravom

Dobrý deň.Smanželom sme vlastníci nehnutelnosti 1/2 a 1/2 nehn.má dcera ,spláca úver v PSS 186 eur…

Nováková Kveta, 20. 7. 2017, 2221x zobrazenie

Správne uvedenie predávajúcej na kúpno-predajnej zmluve

Dobrý deň, chcel by som Vás poprosiť o právny názor. Kupujem nehnuteľnosť a zistil som, že…

Stanislav, 20. 10. 2017, 2082x zobrazenie