Nehnutelnosť

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Nehnutelnosť

Dobrý deň, zobrali sme si dom s mojim terajším už ex priateľom. Ja som ručiteľka na hypotéke. Vlastníci domu sme obaja. Bývam tu sama, platím energie sama a hypotéku platíme na poli. On sa chce domu zbaviť a predať ho, Môže ho predať, keď s tým nesúhlasím. Ďakujem

Ľubomíra, 22. 5. 2018, 881x zobrazenie

Sprenevera

Dobrý deň, pracovala som v herni kde som spreneverila 25000 euro. Keďže ide o takú vysokú sumu, je…

Plati sa daň?

Dobrý deň, rada by som sa opýtala, 1) kupujeme respektíve meníme nehnuteľnosti menší za väčší.…

Môžem sa zbaviť dedičstva?

V roku 2005 som zdedil starý dom v obci po dedovi v pomere 1:20,na dedičskom konaní som sa s…

Okamžitá výpoveď zo strany zamestnanca kôli prechodu na lepšiu prácu?

Dobrý deň, pracujem vo firme 7 rokov, vyzerá to , že sa mi naskytne nová lepšia práca v inej firme,…

Vymáhanie škody po polroku, dohoda o uznaní dlhu

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať či môže bývalý zamestnávateľ odo mňa požadovať podpísať dohodu o…

Darovacia zmluva - rodičia mi darujú byt, musí byť v zmluve uvedená aj manželka?

Dobrý deň, chcem sa opýtať na darovaciu zmluvu. Rodičia mi chcú formou darovacej zmluvy dať peniaze…