Nehnutelnost

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Nehnutelnost

Dobry den,po rodicoch mam ostal dom-nehnutelnost na ktorom bola tarcha ktora je vsak vyrovnana.Je na nej ale administrativna tarcha,papiere od exekutorou vysia na sudoch.Nevieme sa pohnut a ani nevieme ako to posurit,dom chatra,trva to uz dlho.prosim ako mame postupovat?Dakujeme...

Robert, 23. 1. 2018, 985x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Nemovitosti

Darovacia zmluva

Dobrý deň, na základe darovacej zmluvy, ktorá bude zahŕňať aj vecné bremeno doživotného užívania…

Patricia, 9. 5. 2017, 2669x zobrazenie

Odstúpenie od kúpnej zmluvy o prevode vlastníckych práv k nehnuteľnosti

Dobrý deň, chcela by som poprosiť o radu, či sa dá odstúpiť od Kúpnej zmluvy o prevode…

Alena, 27. 3. 2017, 2445x zobrazenie

Prepis bytu

Dobrý deň, chceli by sme vedieť ako postupovať keď chce manžel previesť vlastníctvo bytu na…

Andrea, 9. 2. 2017, 2536x zobrazenie

dom zo založnympravom

Dobrý deň.Smanželom sme vlastníci nehnutelnosti 1/2 a 1/2 nehn.má dcera ,spláca úver v PSS 186 eur…

Nováková Kveta, 20. 7. 2017, 2326x zobrazenie

Vysporiadanie majetku

Dobrý deň, oslovila ma moja suseda, ktorej moja stará mama predala pozemok pred 15 rokmi. Moja…

Ivona, 9. 2. 2017, 2528x zobrazenie

založené právo

Založila som byt,kt.som výlučnou vlastníčkou,v prospech bývalého priateľa,otca našich 2detí(okrem…

Kristína, 2. 2. 2017, 2430x zobrazenie