Nehnutelnost

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Nehnutelnost

Dd mám otázku ak som majiteľ pozemku na ktorom je postavený dom ale nie som majitelom domu ale obyvam ten dom viac ako 15 rokov je neaka sanca dostat ten dom na moju stranu ak sa majiteľ ktory zdedil ten dom neozyva ďakujem ja som zdedil ten pozemok a moji rodičia bývalý v tom dome dakujem

Milan, 21. 1. 2018, 972x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Nemovitosti

Prepis domu

Dobrý deň môj priateľ si zobral pred dvoma rokmi doma na hypotéku . Hypotéka mu zostava platiť ešte…

Kornelia, 18. 10. 2017, 2061x zobrazenie

Skončenie nájomnej zmluvy rodinného domu.

Bývanie v prenajatom RD 9rokov a skončila sa nájomná zmluva.Prenajímateľ sľúbil,že ju predĺži,ale…

Nikola, 8. 4. 2020, 1918x zobrazenie

Prenájom nehnuteľnosti rodine s dieťatom

Prenajímame 2-i byt mladej dvojici. Teraz čakajú dieťa. Sme s nimi spokojní, ale ako sa právne…

Daniela, 9. 3. 2017, 10497x zobrazenie

Predaj nebytového pristoru - prístavby?

Dobry den, chcem sa opýtať. Zdedil som po otcovi časť nebytoveho priestoru. Chcem odpredať moju…

Jan, 27. 2. 2017, 2416x zobrazenie

Zrusenie darovacej zmluvy

Bývalý priateľ pred 2 rokmi daroval nášmu vtedy maloletemu synovi byt. Konanie išlo súdnou cestou.…

Andrea, 21. 5. 2019, 1714x zobrazenie

Kúpa bytu cez RK

Dobrý deň, rozhodol som sa kúpiť rodinný dom cez realitnú kanceláriu. Zložil som rezervačnú zálohu…

Libor, 28. 4. 2017, 2421x zobrazenie