Nehnutelnost

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Nehnutelnost

Dd mám otázku ak som majiteľ pozemku na ktorom je postavený dom ale nie som majitelom domu ale obyvam ten dom viac ako 15 rokov je neaka sanca dostat ten dom na moju stranu ak sa majiteľ ktory zdedil ten dom neozyva ďakujem ja som zdedil ten pozemok a moji rodičia bývalý v tom dome dakujem

Milan, 21. 1. 2018, 1017x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Nemovitosti

Kupa pozemku

Dobrý večer.Mám záujem kúpiť vedľajší pozemok o ktorom som zistil že nieje vysporiadaný,nakoľko…

Martin, 15. 6. 2017, 2320x zobrazenie

Problém s Casareal

Dobrý deň, máme problémy so spoločnostou Casareal vyhrážajú sa nám ak nezaplatime nájomné, tak nás…

Andrea, 12. 6. 2017, 2739x zobrazenie

založené právo

Založila som byt,kt.som výlučnou vlastníčkou,v prospech bývalého priateľa,otca našich 2detí(okrem…

Kristína, 2. 2. 2017, 2428x zobrazenie

Najomne

Som najomca bytu,v kt. zijem s 3 detmi a manzelom.Vlastnik bytu je obec.Chcem ukoncit najomnu…

Zuzana, 19. 5. 2017, 2358x zobrazenie

dom zo založnympravom

Dobrý deň.Smanželom sme vlastníci nehnutelnosti 1/2 a 1/2 nehn.má dcera ,spláca úver v PSS 186 eur…

Nováková Kveta, 20. 7. 2017, 2325x zobrazenie

Spoluvlastníctvo-platí zápis v katastre alebo čo je v zmluve?

Dobrý deň prajem, Chcela by som sa informovať ohľadom listiny Zmluva o prevode vlastníckeho práva k…

Michaela, 15. 2. 2017, 2883x zobrazenie