Narok na invalidny dochodok

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Narok na invalidny dochodok

Dobry den... Mala by som na Vas otazku...Od roku 2010 mam zdravotne problemy... Pani doktorka mi navrhla aby sme skusili podat invalidny dochodok...Kolko musim byt na PN aby som mohla podat papiere na sociualku? Musim byt dlhodobo na PN? Zdravotne problemy mi zotrvavaju.Dakujem za odpoved.

Zuzana, 7. 2. 2019, 835x zobrazenie

Citim sa ohrozená ako sa brániť?

Dobrý deň. Môj priateľ ma nevyriešený spor s jedným mladíkom a ten sa posťažoval nejakému…

Zdedili sme dom viacerí, može jeden dom predať?

Dobrý deň, potreboval by som poradiť, máme dom po starých rodičoch, rozdelený na 4.časti, jeden zo…

Úhrada za uživanie bytu po rozvode

Želám dobrý deň. Mám 67 r. a som dôchodca.Chcel by som Vás poprosiť o pomoc alebo radu. Som 8 r.…

kde si môžem nárokovaž peniaze od odsúdeného ked je vo väzne

Dobrý deň, súdom bolo určené, že X.Y je odsúdený na tri roky za... a má mi vrátiť sumu 250€.. Po…

Jana, 24. 8. 2017, 2070x zobrazenie

uver neplatenie exekutor

Dobrý den . mám nepodareného brata ktorý zobral úver 12 000 od banky, platil chviľu a prestal, 3…

Podvod pri kúpe mobilu na dobierku

Dobrý deň, ja by som na vás mal otázku, že ak som mobil kupoval z druhej ruky na dobierku a…