Najomny byt

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Najomny byt

Dobry den,byvame v najomnom byte,kde si dal poziadavku starosta,ze nemozeme mat v byte psa.Ja mam taky problem ze psika teraz musim mat,lebo pred dvomi mesiacmi mi zomrela mama a to bol jej psik.Najomna zmluva nam konci 1.11.18.Starosta sa nam zacal vyhrazat ze nam ju nepredlzi pokial nevyhodim psa!

Andrea, 25. 10. 2018, 836x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Občanské právo

Vymáhanie pohľadávky - stávkovanie

Je právne vymáhateľné, pokiaľ som poslal podvodníkovi peniaze za služby spojené so stávkovaním?…

Lukas, 20. 9. 2017, 2246x zobrazenie

Právo v bytovom dome

Dobrý deň.V. 6 poschodovom bytovom dome máme v garzonke starú ženu ktorej je hygiena cudzia,páchne…

Alexander, 25. 5. 2017, 2241x zobrazenie

Predaj nehnuteľnosti v spoluvlastníctve ak je na spoluvlastníkovi exekúcia

S ďalším rodinným príslušníkom ( bratrancom ) vlastním nehnuteľnosť ( vinice a priľahlé parcely ) o…

Dedičstvo

Som v dôchodkovom veku a žijem v penzióne pre seniorov, čo mám urobiť pre to, aby sa v prípade…

firemny vylet

Prihlasila som sa na zajazd z firmy, koli chorobe som sa ho nezucastnila .Firma bola oboznamena o…

Jana Rakosova, 10. 1. 2019, 1348x zobrazenie

Môžem žiadať aby ma vyplatili po dedičstve a z akej hodnoty domu?

Dobrý deň, chcem sa poradiť, pred rokom mi zomrela mamina, ktorá vlastnila polovicu nášho domu…