Najomne

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Najomne

Dobrý den,chcem sa spytat po rozvode som sa odstahoval zo společného bytu a bývala manželka požaduje odomna prispievat na polovicu najomneho inak vraj přestane platit aj ona a Vsetky poplatky su na moje meno som povinny jej dávat polovicu?

Fero, 24. 5. 2017, 1226x zobrazenie

Nezaplatenie energii mojich rodičov

Mám problém a neviem čo mám robiť. Zo súdu mi prišiel rozsudok, že mám spolu s rodičmi zaplatiť …

Ako zúžiť BSM pri kúpe nehnuteľnosti?

Dobrý deň, chcem sa prosím opýtať na riešenie tejto situácie - kúpnou zmluvou kupujem rodinný dom,…

Podvod pri kúpe mobilu na dobierku

Dobrý deň, ja by som na vás mal otázku, že ak som mobil kupoval z druhej ruky na dobierku a…

Kedy platím daň z predaja nehnuteľnosti?

Dobrý deň,  chcel by som vedieť či budem platiť daň z kúpy nehnuteľnosti, ak nehnuteľnosť…

Vecné bremeno - doživotné právo užívania

Bývame s mamou a dom je napísaný na nás. Mama tu má doživotné právo spísané u právnika, ale nie je…

Trvalý pobyt

Dobrý deň,po rozvode sme prišli o všetko,som samoživiteľka a byvam so synom v podnájme.Musim…

Jana, 7. 5. 2018, 2008x zobrazenie