Najomne

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Najomne

Dobrý den,chcem sa spytat po rozvode som sa odstahoval zo společného bytu a bývala manželka požaduje odomna prispievat na polovicu najomneho inak vraj přestane platit aj ona a Vsetky poplatky su na moje meno som povinny jej dávat polovicu?

Fero, 24. 5. 2017, 1282x zobrazenie

Spaťvzatie žaloby

Dobrý den. Potreboval by som radu ,či je možné tkz.spaťvzatie žaloby jedným, v pripade ked sme…

štátna inštitúcia

Pozdravujem, chcem sa opýtať, či je nejaký zákon, ktorý stanovuje štátnym inštitúciám ako napr.…

Jaroslav, 8. 3. 2017, 2556x zobrazenie

Zdedili sme dom viacerí, može jeden dom predať?

Dobrý deň, potreboval by som poradiť, máme dom po starých rodičoch, rozdelený na 4.časti, jeden zo…

závet

Dobrý deň, prosim vás prečo pri závete písaným notárom netreba overovať podpisy? ďakujem za odpoveď

Natália, 24. 5. 2017, 2344x zobrazenie

Nárok na podiel zo zdedenej časti po rodičovi a zákaz vstupu kôli týraniu

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať čo sa dá urobiť v prípade, keď manžel a jeho súrodenci…

Môze si exmanžel do mojho domu nasťahovať frajerku bez môjho súhlasu?

Dobrý deň, s exmanželom sme rok rozvedení. Bývame však v spoločnej domácnosti v dome, ktorý je …