Kúpa auta

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Kúpa auta

Zdravím pred pár dnami som kúpil auto ktoré sa pokazilo hneď na druhy deň a oprava prevyšuje kúpnu cenu auta ktorá je 4000€ s predávajúcim mam zmluvu v ktorej je napísané že mám právo vrátiť auto ak sa naskytne chyba do troch mesiacov. Môžem to riešiť právne? lebo dohodnúť sa nechce ďakujem.

Martin, 5. 3. 2020, 221x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Doprava, logistika

Reklamacia

Dobrý deň Prosím o radu. Dodali sme zákazníkovi výrobok, ktorý sme kúpili vo Francúzsku. Výrobok…

Karol, 23. 1. 2017, 2111x zobrazenie

Sposobil som autonehodu - čo sa môže diať?

Dobrý deň. Spôsobil som autonehodu, privolaní policajti nam odporučili sa vzájomne dohodnúť .…

Tomáš, 27. 2. 2017, 2260x zobrazenie