Kúpa auta

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Kúpa auta

Dobrý deň. S kamarátom sme kupovali auto zo zahraničia (Poľsko). Kúpna zmluva a všetky dokumenty sú písané na neho. Chcel by som vedieť či je nejaká možnosť ako si "poistiť" že auto patrí aj mne poprípade že som dal peniaze na jeho kúpu. Do kúpi auta som investoval svoje peniaze a teraz nemám nič o tom že na dané auto som prispel aj ja. Je na to nejaké tlačivo alebo niečo podobné čo by som dal napr. kamarátovi podpísať aby som mal nejaký doklad o spoluvlastnícve? Za pomoc vopred ďakujem

Jakub, 27. 1. 2017, 1036x zobrazenie

Vyvesenie osobných údajov na nástenke

Bývam v bytovom dome a som jeho vlastníčkou. Bývalý manžel mi nechal dlhy a jeden úver som si brala…

Má právo finančna spoločnosť siahnuť na mzdu?

Dobrý deň. Mám omeškané splátky na pôžičke. Keďže som sa dostala nie vlastnou vinou do finančných…

Vlastnicky podiel

Dobry den. Mam otazku: Chcem manzelovi darovat 1/2 bytu, ktory som nadobudla pred manzelstvom. A do…

Výpoveď z organizačných dôvodov podľa paragrafu 63 odst. 1 písm. b/ zákona č. 311/2001 Z. z.

Dobrý deň, prosím Vás, dňa 27.01.2016 som dostal výpoveď zo zamestnania z organizačných dôvodov. Vo…

Nedodržanie zmluvy o dielo zo strana zhotoviteľa

Uzatvorila som zmluvu o dielo /16.8.2016/-výmena plastových okien a dverí, zaplatila som zálohu. Do…

Zodpovedám za nezaplatené faktúry odberateľov firmy pre ktorú som pracovala?

Dobrý deň, pracovala som pre spoločnosť ako manažer obchodu, odberateľ do dnešného dňa nezaplatil…