Intrum

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Intrum

Volal mi vraj právnik z intrum že tam mám dlh 4500€a je to posledná šanca zaplatiť,dlhý sú spoplatnené od roku 2016 myslím si že sú už premlčané

Pavel, 7. 4. 2022, 288x zobrazenie

Rozdelenie domu po rozvode

Dobrý deň. Chcela by som vedieť ako to je s rozdelením majetku po rozvodovom konaní. Ide o dom,…

Ako možem synovi v dome zrušiť trvalý pobyt bez jeho vedomia?

Dobrý deň, potrebujem radu. Žijem v rodinnom dome zo synom ktorý má 28 rokov, sú s ním vždy…

Splnomocnenie na predaj nehnuteľnosti

Dobrý deň, pokiaľ osoba žije dlhodobo v zahraničí (Spojené Kráľovstvo) a má už aj jeho občianstvo,…

kde si môžem nárokovaž peniaze od odsúdeného ked je vo väzne

Dobrý deň, súdom bolo určené, že X.Y je odsúdený na tri roky za... a má mi vrátiť sumu 250€.. Po…

Jana, 24. 8. 2017, 2070x zobrazenie

Ako postupovať v rámci zákona, keď viem, že spoločné finančné prostriedky v bytovom dome boli použite vo vlastnom záujme?

Zistila som podľa prehľadov tvorby a čerpania fondu oprav v našom bloku a priložených ku tomu…

Je možné ukončenie pracovného pomeru počas PN?

Dobrý deň,chcem vás poprosiť o pomoc pri riešení môjho problému. Pracujem v špeciálnej škole ako…