Informacia

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Informacia

Dobrý deň. Chcem sa opýtať: Odišla som do Čiech s detmi od priateľa. Neboli sme zosobášený je písany na rodných listoch detí a teraz sa so mnou súdi o nich. Nebola som už 2x na pojednávaní lebo som o tom nevedela. Samozrejme to vyhral on ale iba ako predbežne opatrenie. Aku mam sancu ich dostat späť

Patrícia, 8. 4. 2018, 869x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Rodinné právo, SJM, děti, rozvod

Ako mám ukončiť vyživovaciu povinnosť?

Dobrý deň prajem.V auguste mi končí vyživovacia povinnosť na dcéru, ktorá už skončila strednú školu…

Radoslav, 19. 6. 2017, 2312x zobrazenie

Vysporiadanie bsm

S manzelkou som pred rozvodom podpisal zmluvu o buducej zmluve na rozdelenie bsm kde jej pripadne…

Marek, 24. 5. 2017, 2392x zobrazenie

Zapretie otcovstva - nemanželský syn

Dobrý deň, počas trvania manželstva sa mi narodil nemanželský syn. S manželom sme v rozvodovom…

Klaudia, 20. 2. 2017, 2516x zobrazenie

Ako postupovať pro rozšírení BSM?

Dobrý deň, manželka získala už počas trvania nášho manželstva dom s pozemkom v ktorom žijeme a to…

Krivé obvinenie

Dobrý deň, na OSPOD nás "udal" anonym vo forme listu písaného na počítači, kde bolo plno hlúpostí a…

Dana, 22. 1. 2017, 3051x zobrazenie

starostlivost o deti, ockovanie

Dobry den, rad by som Vas poprosil o radu. Manzelka pocas tehotenstva odmietala vsetky vysetrenia…

Michal, 22. 5. 2017, 2076x zobrazenie