Hypoteka

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Hypoteka

Dobry den, brala som si uver 10 000 eur koli mame. Ktora potrebovala splatit dlh. Dohodli sme sa ze ona to bude platit. Teraz uz po roku odmieta.Klientska pracovnicka v banke vie ze som to brala koli jej dlhu. Je niaka sanca ze to nemusim platit ja?

Klaudia, 16. 8. 2017, 1161x zobrazenie

Vymáhanie pohľadávky bez písomnéj zmluvy?

Ako mám postupovať pri vymáhaní peňazí od známej osoby,keď na to nemám písomnú potvrdenie.Dlžiteľ…

Právo RK na zálohu na nehnuteľnosť

Dobrý deň, má realitná kancelária po novom právo zobrať celú zálohu za nehnuteľnosť, ak nebude…

Uverejnenie TP v rozsudku

Dobrý deň, môj otec podal návrh na zníženie výživovacej povinnosti , ktorý mi súd následne zaslal…

prepis bytu

Dobrý deň Chcem prepísať byt na seba ,zatiaľ ho mám s priateľkou.Priateľka s tým súhlasí. Čo obnáša…

Miroslav, 19. 4. 2017, 2370x zobrazenie

Prevod vlastníckeho práva

Dobrý deň, s rodičmi sme dohodnutí, že byt, ktorí vlastnia, prepíšu na mňa. Ak by sme byt chceli…

Ako zúžiť BSM pri kúpe nehnuteľnosti?

Dobrý deň, chcem sa prosím opýtať na riešenie tejto situácie - kúpnou zmluvou kupujem rodinný dom,…