Freistellung

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Freistellung

Dobrý den , mám dotaz jak se dá vyřídít Freistellung jen na úřadě nebo i přes internet

Jiri, 9. 2. 2020, 653x zobrazenie

Finančné vysporiadanie

Dobrý deň, je možné domáhať sa z mojej strany finančných prostriedkov, ktoré som vynaložila na…

Ako získať dom do OV?

Dobrý deň, pred 18 rokmi som spolu s bratom zdedila rodič.dom. On svoju polovicu dal deťom. Ja som…

Môžem darovať svoj byt neplnoletým vnúčatám s vecným bremenom?

Dobrý deň, môžem darovať svoj byt neplnoletým vnúčatám s vecným bremenom? A s tým, že nájom,…

Nesplácal som požičku od Excredit, teraz chcú 7000eur, ako sa mám brániť?

Dobrý deň, pred 9 rokmi som zobral požičku 30 000sk /1000 e/ od Ex credit , medzi tým som niečo…

Nepreplatenie nadčasov

Dobrý deň, 2,5roka som robil v nemeckej prac. agentúre ako vodič LKW s prac. zmluvou na 8hod…

Skrátenie pracovného času

Dobrý deň chcela by som sa spýtať, pracujem v tri zmeny momentálne sa mi končí materská dovolenka.…