Freistellung

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Freistellung

Dobrý den , mám dotaz jak se dá vyřídít Freistellung jen na úřadě nebo i přes internet

Jiri, 9. 2. 2020, 598x zobrazenie

Vymáhanie dlhu 5 rokov po smrti poručiteľa

Po smrti poručiteľa bola nehnuteľnosť prepísaná na 3 dedičov. Jeden z dedičov dom užíva, no zmluvu…

Nedodržanie zmluvy o dielo zo strana zhotoviteľa

Uzatvorila som zmluvu o dielo /16.8.2016/-výmena plastových okien a dverí, zaplatila som zálohu. Do…

Súdne poplatky pri odstúpení výkonu súdneho rozhodnutia exekútorovi

Dobrý deň, na základe súdneho rozhodnutia mal predávajúci (firma) vyplatiť kúpnu cenu vráteného…

štátna inštitúcia

Pozdravujem, chcem sa opýtať, či je nejaký zákon, ktorý stanovuje štátnym inštitúciám ako napr.…

Jaroslav, 8. 3. 2017, 2432x zobrazenie

Zranenie v Supermarkete

Po pošmyknutí na mokrej dlážke v supermarkete mám sadrovú dlahu na ruke, celé predlaktie. Môžem…

Soňa, 24. 10. 2017, 2201x zobrazenie

Moze podnajomnicka len tak odstupit od zmluvy?

Dobry den! Moze podnajomnicka odstupit od zmluvy uz na druhy den, ked zisti, ze sme romovia???

Maria, 7. 9. 2017, 2145x zobrazenie