Firma

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Firma

Dobry den.chcela by som sa opitat ako sa zbavyt firmi s.r.o kedze nedysponujem financnou hotovostou.Bola prepisana na moje meno podvodom.firma nieje zadlzena,zatial.viete mi poradit?

Sandra, 23. 11. 2017, 1084x zobrazenie

Osobný bankrot

Dobrý deň. Za nepoctivý zámer sa považuje aj zatajene majetku. Na majetok nepatrnej hodnoty sa…

Dedičstvo - kto dedí?

Dobrý deň, ak sú traja súrodenci a jeden zomrie skôr ako jeho rodičia má jeho rodina po smrti…

Odstúpenie od dohody o zložení blokovacieho depozitu

Dobrý deň, chceli by sme odstúpiť od dohody o zložení blokovacieho depozitu. Ide o kúpu domu. Kúpne…

Pôžička peňazí.

Pracujem už 4 roky v Rakúsku. Od februára 2015 do marca 2016 som postupne posielal z môjho…

Aký sposob prepisu domu je najlepší pre ochranu pred exekúciou?

Som vydatá a manžel má nevyriešené exekúcie. Chceme prepísať dom z rodičov na mňa tak, aby…

Ako sa vypočítavajú úroky z omeškania u platovného rozkazu?

Dostal som platobný rozkaz od súdu, že mám zaplatiť 8 000 eur s úrokom z omeškania vo výške 5,05%…