Exekúcia

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Exekúcia

Dobrý deň,chcem Vás veľmi pekne poprosiť o radu.Môj druh pred par rokmi spôsobil nehodu.dostal za to tres odňatia slobody na 18mesiacov.požiadal si podmienečne prepustetenie,čo bolo umožnené.(rok 2013)V roku 2015,prišiel platobný rozkaz na vymoženie sumy 10580,41€l ,ktorý sme chceli riešiť splatkami.žiadna odpoveď,až teraz prišlo ďalšie upovedomenie o začati exekúcie na sumu 17335.55€do 14 dní.ak sa neuhradí stúpne suma na 19524,78€.ale problém je v tom,že priateľ je nezamestnaný,nepoberá nič.

Katarína, 15. 2. 2017, 1097x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Vymáhání pohledávek

Žaloba na jednatele společnosti?

Dobrý den,mám dotaz, přes Slovenský inter. obchod sem pořídila nábytek, který byl uhrazen a nebyl…

Lucie, 9. 2. 2017, 2732x zobrazenie

Provident požička

dobry den so spolocnosti provident som mal pozicku z nej mi bol odpisany zostatok takze bola…

Gabriela, 7. 2. 2017, 2684x zobrazenie

Zmluva o pôžičke

Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať v auguste som si zobrala úver na svoje pre priateľa terajšieho…

Tatiana, 28. 4. 2017, 2488x zobrazenie

Ako postupovať pri vymáhaní pohľadávky?

Prosím o radu.V roku 2014 som bývalému priateľovi požičala postupne 200€. O všetkom mám…

Lucia, 28. 4. 2017, 2463x zobrazenie

Exekúcia od nebankovky

Dobrý deň ja by som sa chcel len opýtať či mi nebanková spoločnosť môže dať exekúciu len na určitú…

Osobny bankrot

Chem vyhlasit osobny bankrot .Bol som v CPP v SK vraj nemozem lebo som len vo vymahani .Memozem sa…

Michal, 19. 9. 2017, 2120x zobrazenie