Exekúcia

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
Exekúcia

Dobrý večer, prosím Vás aké minimum mi musí exekútor nechať ak platím alimenty 150 eur, určené súdom a chce mi strhnúť 2 tretiny platu, Plat mam600 netto. Môže mi zobrať 400.eur?Mne by potom ostalo ak zaplatím alimenty 50eur.Z toho sa žiť nedá. Dakujem

Silvia, 30. 1. 2019, 845x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Exekuce, Insolvence

Osobný bankrot

Rád by som sa spýtal ohľadom osobného bankrotu, čo sa týka poplatku 500e. Nemám našetrené peniaze,…

Robert, 21. 4. 2017, 2589x zobrazenie

Ako zastaviť exekúciu?

Dobrý deň. Môj otec si yobral úver od spoločnosti Pohotovost pri strate zamestnania nebol schopný…

Mária, 9. 5. 2017, 2877x zobrazenie

Vymáhanie výživného

Dobrý deň, veľmi by som potrebovala vašu radu. Potrebovala by som vedieť či uspejem u exekútora v…

Lenka, 22. 3. 2017, 2277x zobrazenie

dlh pred manželstvom

dobry den mam dlh a exekuciu chceme sa s priatelom zosobasiť bude sa to vstahovať aj nanho je…

Anna, 20. 10. 2018, 2058x zobrazenie

info

Dobrý deň. Bola na mňa uplatnená exekúcia a z účtu mi zobrali cca 244eur. Návrh na exekúciu podala…

Tomáš, 3. 3. 2017, 2387x zobrazenie

Nahromadili sa mi dlhy, ako sa ich zbavím?

Dobrý deň, prosím Vás o radu ohľadom mojich dlhov. Nahromadili sa mi dlhy od roku 2010 za…

Martin, 19. 4. 2017, 2433x zobrazenie