exekucia

Právna poradňa online
Získať ponuku
právnej služby
Telefonická právna poradňa
exekucia

Dobry den prajem som brigadne zamestnany cez agenturu,ich uctovnik mi z cca500 €brutto,poslal na ucet 30,15 €- zvysok mzdy odviedol na ucet exekutorovi- Ake kroky mozem podniknut?(len mi prosim,nepiste ze postupoval uctovnik v ramci legislativy/uz som totiz zazil ze exekutor nasilne vylomil bytovu v

RICHARD, 16. 12. 2018, 861x zobrazenie

Ďalšie otázky, z kategórie Vymáhání pohledávek

Žaloba na jednatele společnosti?

Dobrý den,mám dotaz, přes Slovenský inter. obchod sem pořídila nábytek, který byl uhrazen a nebyl…

Lucie, 9. 2. 2017, 2589x zobrazenie

Platobný rozkaz

Dobrý deň, chcela by som sa informovať ohľadne vypracovania platobného rozkazu. - akému okresnému…

Lucia, 20. 7. 2017, 1640x zobrazenie

Preplatenie súdnych poplatok a právnika

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či pri vyhraní súdneho sporu mám nárok v plnom rozsahu aj na…

Lucia, 7. 7. 2017, 2710x zobrazenie

rucitel

Dobrý deň.Som ručiteĺ pôžicky aj s ex priatelom jemu kamaratovy.Po par mesiacoch od pôžičky mi…

Zuzana, 27. 1. 2017, 2501x zobrazenie

Požičanie a vrátenie peňazí

Pred rokom som požičal kamarátovej frajerke 500€ s tým, že sme boli dohodnutí, že mi to do roka…

Marián, 14. 4. 2018, 2262x zobrazenie

Zaplatenie nakladov pravneho zastúpenia

Dobrý deň. Chcel by som sa opýtať.či ma može žiadať právny zástupca firmy, ktorá odo mňa žiada…

Branislav, 2. 2. 2017, 2254x zobrazenie